Rec&Shot

profesionalita, skúsenosť, kreativita

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok Kontaktujte ma
Utorok Kontaktujte ma
Streda Kontaktujte ma
Štvrtok Kontaktujte ma
Piatok Kontaktujte ma
Sobota Kontaktujte ma
Nedeľa Kontaktujte ma

Video a foto produkcia, grafický dizajn a omnoho viac.


Chcete natočiť, prípadne nafotiť vašu udalosť alebo vytvoriť nový dizajn? Kontaktujte nás!
 

Sme kolektív mladých tvorcov, pre ktorých je tvorba predovšetkým záľuba. Ponúkame Vám služby v oblasti videoprodukcie, vizuálnych efektov, fotoprodukcie, grafického dizajnu, ako aj tvorby webových stránok. Tvoriť sme začali pre našu zábavu a záľubu v tvorení niečoho nového.

Naše koníčky sa časom zmenili na prácu, ktorá nás baví, napĺňa a robíme ju s chuťou. Naším cieľom je robiť veci inak, radi skúšame a tvoríme niečo nové. Sami realizujeme vlastné projekty, o nich sa môžete viac dozvedieť medzi naši projektami alebo individuálne u každého z nás.

 

VIDEOPRODUKCIA

Ak potrebujete natočiť rodinnú oslavu, svadbu, stužkovú, alebo profesionálne vyzerajúcu prezentáciu produktu či vašej firmy, ste na správnej adrese. Okrem bežných udalostí zvládneme aj produkciu dokumentárnych filmov a výstupov z outdorových akcií.

Všetko od prípravy, cez samotnú produkciu, až po profesionálne spracovanie materiálu a výstup v digitálnej, ale aj fyzickej podobe na DVD a to vrátane napaľovania a potlače. Súčasťou produktu môžu byť aj animácie, jednoduchšie vizuálne efekty, grafiky a intrá. Cena za konkrétnu produkciu závisí od Vašich požiadaviek a predchádzajúcej dohode.

 

FOTOPRODUKCIA

Kamera je dobrá na zaznamenanie reality tak, ako ju vnímame bežne. Na nezabudnuteľné momenty je však vhodnejšia fotografia. Zaznamenáme dôležité chvíle zo svadieb, stužkových slávností či rodinných osláv. Vieme Vám vyrobiť krásne portrétne fotografie, ale aj prezentačné fotografie exteriérov či interiérov.

Tak, ako v prípade videa, zvládneme fotografovanie outdoorových akcií, alebo dokumentárnu fotografiu. Súčasťou každého produktu je aj výber a dodatočná úprava fotografií podľa potrieb zákazníka. Cena závisí od Vašich požiadaviek a potrieb.

 

TVORBA GRAFIKA A TLAČ

Súčasťou našich služieb je aj statická grafika použiteľná v reklame alebo Corporate Image vašej firmy či prevádzky. Vytvoríme podklady pre logá, plagáty, vizitky, banery, pozvánky, potlače, reklamné predmety a ďalšie statické grafické prvky. Súčasťou našich služieb je aj tlač. Kvalitná tlač na rôzne materiály a plochy. Cena za každý produkt sa odvíja od požiadaviek zákazníka a predchádzajúcej dohody.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.