MB STUDIO - Svadobné štúdio Žilina

Potrebujete zabezpečiť kameramana, fotografa , či svadobné oznámenia ?

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

Profesionálny Svadobný kameraman a fotograf


Ponúkam komplexné Video a Foto služby na rôzne slávnostné príležitosti ako sú Svadba, rodinné udalosti, stužková, krstiny , kultúrne a športové podujatia a pod.

Svadobný deň 
Jedinečný, Éterický, očakávaný Svadobný deň... 

Natáčaním a fotografovaním tohto Vášho veľkého dňa zachyťme spolu Vaše skutočné emócie a momenty. Dokonca i tie, ktoré si bežne neuvedomujete, že sa dejú okolo Vás. Vytvorme Váš neopakovateľný Svadobný príbeh pomocou filmu a fotografie.

Aby takýto krásny a prirodzený príbeh vznikol, je potrebné len potichu pozorovať, čo sa okolo Vás deje a zachytávať všetky nežné okamihy Svadobného dňa.Výstižný Svadobný film Vám dokáže vrátiť prežité emócie aj po rokoch. Dokáže potešiť, aj dojať k slzám...

Uchovajte si prosím svoje spomienky vo vysokom rozlíšení FULL HD a profesionálnom prevedení na nosičoch Blu-Ray, DVD,USB,CD diskoch , fotoknihách, fotoobrazov či fotoalbumoch.  Pracujeme s kvalitnou technikou FULL HD PANASONIC + Full frame NIKON . Kontaktujte nás prosím za informácie .

 

Dobrá príprava je základ úspechu  

Užite si Vašu svadbu, nie sa jej len zúčastnite. Má  to byť zábava pre Vás, aj pre nás. Chceme , aby ste Vašu svadbu prežili najlepšie ako sa dá. Naplánujte si podrobne svoj Svadobný deň.  

Super funguje i predsvadobné stretnutie približne mesiac pred svadbou. Budete mať možnosť spoznať spôsob našej práce a zistíte, že natáčanie i fotografovanie je zábava a nemusíte mať žiadne stresy.

Keď sa stretneme spolu vo Svadobný deň, stretneme sa už ako priatelia, nie cudzí ľudia. Ponúkame naše dlhoročné skúsenosti,vedomosti a kreativitu pre čo najlepší výsledok . Výborné ceny dohodou sú základom našej spolupráce.

Pracujeme hlavne na strednom Slovensku .

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.